Újra Kovács Ágnes lett a MEOSZ elnöke
- Jó hírek
- 2025. május 6.
A MEOSZ küldöttgyűlése Kovács Ágnest választotta újabb öt évre a Szövetség elnökének, a MEOSZ alelnöke Csiszár Attila lett.
A Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége 2025. április 29-i tisztújító küldöttközgyűlésén a küldöttek ismét Kovács Ágnesnek szavaztak bizalmat az elnöki tisztségre. Kovács Ágnes 2015 óta áll a MEOSZ élén elhivatottan képviselve a mozgáskorlátozott emberek közösségéért.
A közgyűlés Csiszár Attilát választotta a MEOSZ új alelnökének, elnökségi tagnak dr. Thiesz Alettát, Bukta Lászlót, Gergely Istvánt, Szakáll Istvánt és Szécsényi Lajost.
A közgyűlés ezúttal is Balogh Zoltánt választotta a MEOSZ Felügyelő Bizottságának elnökévé, aki így már a hatodik ciklusát kezdi meg a Szövetségnél.
A Felügyelő Bizottság tagjainak Farkas Zsoltot és Székely Józsefet, póttagnak Válóczi Ferencet választották a küldöttek. – írja a szövetség Facebook posztjában.
- Három terhesség után derült ki az igazság: mozaikos Down-szindrómája van
- Együtt a gyermekek mentális egészségéért: új partnerség indul Magyarországon
- Akadálymentes múzeumi élmény készül – tesztelőket vár a Göcseji Falumúzeum
- Újabb lépés a befogadó kultúráért: autizmusbarát napot tart a Fővárosi Nagycirkusz
- Fogyatékossággal élő gyerekek ellátását támogatja a Heim Pál gyermekkórház új fogászati széke
- Filmélmény mindenkinek: folytatódik a Mozi korlátok nélkül programsorozat
2026. június 8.
Két bronzéremmel zárt Bradentonban Nádasdy Anna
2026. június 7.
Egy nap, ami a gyerekekről szólt: gyermeknap a SINOSZ-ban
2026. június 6.