Elismerés az állami ünnepen Dr. Szőke Lászlónak
- Jó hírek
- 2025. augusztus 21.
Kósa Ádám fogyatékosságügyi államtitkár közösségi oldalán gratulált Dr. Szőke Lászlónak a Magyar Arany Érdemkereszthez.
„Szívből gratulálok Dr. Szőke László jogásznak, egykori harcostársamnak, a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége volt elnökének, az Országos Fogyatékosságügyi Tanács titkárának és a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság Fogyatékosságügyi Osztálya vezetőjének, aki több évtizedes áldozatos munkájáért átvehette a Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetését Pintér Sándor belügyminisztertől. Hálásan köszönöm elhivatottságát és példamutató szolgálatát!” – írta közösségi oldalán az államtitkár.
- Ingyenes szakmai nap segít az akadálymentes ifjúsági munka megismerésében
- Gerincferdülés gyermekkorban: gyorsabb ellátást kínál a pécsi központ
- Már gyerekkorban sok múlik rajta: érzékenyítő foglalkozás erdei iskolában
- Az autizmus első jelei – Mikor érdemes szakemberhez fordulni?
- Európa-bajnokság vár a magyar parakajakosokra Portugáliában
- Európa-bajnokság és paralimpiai pontok: négy magyar para kerékpáros a rajtnál
2026. június 17.
Érthetőbb világ felé: lezárult a MOME OPEN inkluzív design képzése
2026. június 16.
Világszintű forma, újabb aranyérem: Mocsári Bence Európa-bajnok
2026. június 15.