Együtt a szebb környezetért
- Jó hírek
- 2025. május 30.
A Besegítünk program keretében 15 kolléga tette a Csömöri úti telephely portával szembeni udvar-részét barátságosabbá.
Gál Henriett projekt felelős elmondta: “a virágok kiválasztásánál a szempont az volt, hogy mindenképpen évelőket ültessünk, hogy minden évben díszítsék a környezetünket. Továbbá fontos volt, hogy bírják a teljes napfényt és ne legyenek vízigényesek.” – olvasható a KÉZMŰ Közhasznú Nonprofit Kft közösségi oldalon megosztott bejegyzésében.
Így ültettünk levendulát, kokárdavirágot, verbénát, molyhos madárhúrt, rózsaloncot, kasvirágot több színben és harangvirágot, továbbá 2 db tarkalevelű gömb japán fűzt, melyek jövő tavaszra a gömb formájú koronájuk által már látványosan díszíteni fogják a teret. – tették hozzá.
Mint írják, a virágosítás lehetősége valamennyi telephely előtt nyitva áll – erről érdeklődni a kommunikációs osztálynál lehet.
- Egységes európai parkolási kártya jön a mozgáskorlátozottaknak
- Kárpátaljai gyermekekkel indult el a Katolikus Karitász nyári programja
- Újra Európa élvonalában: három érmet nyertek a magyar para kajak-kenusok
- Érthetőbb világ felé: lezárult a MOME OPEN inkluzív design képzése
- Koncertek, mesevilág és kézműves programok várják a családokat a Generali Gyerek Szigeten
- Új kórtermi megoldások segíthetik a gyermekek és családjaik mindennapjait
2026. június 24.