A Digitális Állampolgárság nemcsak kényelmesebb, biztonságosabb, de zöldebb is
- Jó hírek
- 2025. március 31.
Magyarország kormánya elkötelezett a környezet védelmében, míg mások csak beszélnek róla, a kormány tesz is érte.
Zöld ügyekben már többször kikérték a polgárok véleményét, és ezeket mindig intézkedések követték.
Évente 50 millió facsemete kerül a földbe, másodpercenként 100 palackot váltanak vissza az emberek, és 2020 óta kilencszeresére nőtt az elektromos autók száma Magyarországon.
A Digitális Állampolgárság Program (DÁP) bevezetésével és a digitális okmányok érkezésével becslések szerint 11 tonna műanyag és 1 tonna papír felhasználását spórolhatjuk meg éves szinten, ami jelentősen csökkenti a környezetterhelést. Ha a megspórolt A4-es lapokat egymás mellé tennénk, Budapesttől egészen Kecskemétig érnének el.
Töltse le, és használja Ön is a DÁP alkalmazást.
- Három terhesség után derült ki az igazság: mozaikos Down-szindrómája van
- Együtt a gyermekek mentális egészségéért: új partnerség indul Magyarországon
- Akadálymentes múzeumi élmény készül – tesztelőket vár a Göcseji Falumúzeum
- Fogyatékossággal élő gyerekek ellátását támogatja a Heim Pál gyermekkórház új fogászati széke
- Idén a Hajógyári-szigeten várja a családokat az ország egyik legnagyobb gyermeknapi rendezvénye
- Filmélmény mindenkinek: folytatódik a Mozi korlátok nélkül programsorozat
2026. június 6.
Játék, beszélgetés és közösség: érkezik a Nyárindító Piknik
2026. június 4.
Példás összefogás Liánáért
2026. június 4.